Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Site language
el: Γλώσσα ιστοτόπου

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: About
el: Περί
