Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Location
hu: Helyszín

en: Site language
hu: Webhely nyelve

en: Country code
hu: Országkód

en: About
hu: Leírás

en: Existing languages
hu: Létező nyelvek

en: Add a new mapping
hu: Új összerendelés hozzáadása
