Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Location
oc: Emplaçament

en: Site language
oc: Lenga del site

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: About
oc: A prepaus
