Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Location
da: Lokation

en: Site language
da: Sitets sprog

en: Country code
da: Landekode

en: About
da: Om

en: Existing languages
da: Eksisterende sprog

en: Add a new mapping
da: Tilføj en ny mapping
