Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Location
ro: Locaţia

en: Site language
ro: Limba sitului

en: Country code
ro: Cod țară

en: About
ro: Despre

en: Existing languages
ro: Limbi existente

en: Add a new mapping
ro: Adaugă o mapare nouă
