Smart IP Redirect to Locale (with Cookie) (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Location
uk: Місце розташування

en: Site language
uk: Мова сайту

en: Country code
uk: Код країни

en: About
uk: Про модуль

en: Existing languages
uk: Наявні мови

en: Add a new mapping
uk: Додати нову відповідність
