Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Login
af: Gebruiker

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord
