Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: བརྒྱུད་ལམ་%path་དེ་ནུས་མེད་ཡིན་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་མི་འདུག
