Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
de: Passwort vergessen?

en: Login
de: Anmelden

en: You are not authorized to access this page.
de: Sie haben keine Zugriffsberechtigung für diese Seite.

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Request new password
de: Neues Passwort anfordern

en: Login destination
de: Anmeldeziel

en: Default theme
de: Standard-Theme

en: Improves Drupal's login system.
de: Verbessert das Drupal Anmeldesystem.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
de: Der Pfad '%path' ist entweder ungültig oder Sie besitzen nicht die notwendigen Zugriffsrechte.
