Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Login
he: כניסה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה
