Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Theme
jv: Tema

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '%path' ora sah utāwā Sampéyan ora nduwé hak ngakses nang kene.
