Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Login
lt: Prisijungti

en: Theme
lt: Tema

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
