Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Theme
lv: Tēma

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma
