Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Theme
mn: Загвар

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт
