Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Login
nl: Inloggen

en: Theme
nl: Thema

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Improves Drupal's login system.
nl: Verbetert het drupal login systeem.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.
