Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Theme
oc: Tèma

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: Lo camin '%path' es invalid o ben no i teniu accès.
