Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Login
pl: Zaloguj

en: Theme
pl: Skórka

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Improves Drupal's login system.
pl: Wzbogaca system logowania i rejestracji Drupal'a o nowe funkcje.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz dostępu do podanej strony.
