Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Theme
ar: حلة

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
