Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Improves Drupal's login system.
cs: Vylepšuje přihlašovací systém Drupalu.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.
