Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Theme
el: Θέμα

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.
