Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Login
et: Sisselogimine

en: Theme
et: Teema

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.
