Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Theme
eu: Tema

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia
