Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
it: Password dimenticata?

en: Login
it: Accedi

en: Theme
it: Tema

en: You are not authorized to access this page.
it: Non sei autorizzato ad accedere a questa pagina.

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Request new password
it: Richiedi nuova password

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '%path' non è valido oppure non sei abilitato all'accesso.
