Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Login
ja: ログイン

en: Theme
ja: テーマ

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '%path' は無効か、あるいはあなたがアクセスできないページです。
