Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
