Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت
