Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Theme
ro: Temă

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea '%path' fie nu este validă, fie nu aveți acces la ea.
