Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Improves Drupal's login system.
sk: Zlepšuje prihlasovací systém Drupalu.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
