Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Login
sl: Prijava

en: Theme
sl: Tema

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Default theme
sl: Privzeta tema
