Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Login
tr: Giriş

en: Theme
tr: Tema

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.
