Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Login
fa: ورود

en: Theme
fa: پوسته

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.
