Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
hi: पासवर्ड भूल गए?

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Theme
hi: थीम

en: You are not authorized to access this page.
hi: आप इस पृष्ठ का उपयोग करने के लिए अधिकृत नहीं हैं.

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Request new password
hi: नया पासवर्ड मंगवाएँ

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hi: पथ '%path' या तो अमान्य है या आपके पास इसकी पहुँच नहीं है.
