Smart Login (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Theme
hu: Smink

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Login destination
hu: Belépési céloldal

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.
