Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
id: Lupa Password

en: Theme
id: Tema

en: You are not authorized to access this page.
id: Anda tidak diotorisasi untuk mengakses halaman ini.

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '%path' salah satunya tidak sah atau Anda tidak memiliki hak untuk mengaksesnya.
