Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
