Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Login
ru: Логин

en: Theme
ru: Тема

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Request new password
ru: Забыли пароль?

en: Login destination
ru: Страница перенаправления входа

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Improves Drupal's login system.
ru: Улучшает систему входа в систему Drupal.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Введённого пути «%path» не существует или у вас нет прав для доступа к нему.
