Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น
