Smart Login (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Login
uk: Вхід

en: Theme
uk: Тема

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Improves Drupal's login system.
uk: Покращує друпалівську систему входу на сайт.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Admin Settings
uk: Налаштування адміна
