Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Bundle
am: ቅርቅብ
