Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Label
ar: التسمية

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Expanded
ar: موسع

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Show as expanded
ar: الإظهار بشكل موسع

en: Parent link
ar: الرابط اﻷب
