Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu
