Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Link text
az: Link mətni

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bundle
az: Paket

en: Show as expanded
az: Genişlənmiş kimi göstərin

en: Parent link
az: Ana keçid
