Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Menu name
be: Назва меню

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Bundle
be: Набор

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым

en: Parent link
be: Зыходная спасылка
