Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Label
bg: Заглавие

en: Menu
bg: Меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Menu name
bg: Име на меню
