Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Menu
bn: মেনু

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
