Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Show as expanded
bo: རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པར་སྟོན་པ

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ

en: Fallback value
bo: ཕྱིར་ལོག་གི་ཐོབ་གྲངས
