Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Label
bs: Oznaka

en: Menu
bs: Meni
