Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Label
ca: Etiqueta

en: Menu
ca: Menú

en: Expanded
ca: Expandit

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: Fallback value
ca: Valor alternatiu

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La profunditat màxima per un enllaç i els seus fills és fixa. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si en seleccionar-los se supera aquest límit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
ca: Pes de l'enllaç entre els enllaços en el mateix menú a la mateixa profunditat. Al menú, els enllaços amb pes més elevat s'enfonsen i els enllaços amb pes menor es posicionen a la part superior.
