Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Menu
cy: Dewislen

en: Expanded
cy: Wedi ehangu

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
