Smart Menu Links (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Label
el: Ετικέτα

en: Menu
el: Μενού

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Show as expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
el: Το μέγιστο βάθος ενός συνδέσμου και των παιδιών του είναι καθορισμένο. Ορισμένοι σύνδεσμοι του μενού ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμοι ως γονικοί εάν η επιλογή τους ξεπερνάει αυτό το όριο.
